4 aukcja Zachęty

Edward Dwurnik "Stara głowa", 1989, linoryt, 10x12, 850 PLN

Przemysław Kossakowski "Król olch", 2011, akryl na płótnie, 49x35, 650 PLN

Sylwia Perczak "Madonna", 2011, olej na płótnie, 18x23, 650 PLN

Joanna Zjawiona "Sanseweria", 2011, akryl na płótnie, 50x60, 300 PLN

MONSTFUR "126p", 2011, blacha + emalia, 29x58, 950 PLN

Witek Zaręba "Żołnierze", 2011, druk cyfrowy, 100x70, 300 PLN

Bartosz Frączek "Dziewczyna", 2011, akryl na papierze, 49x39, 1000 PLN

Krystyna Szwajkowska "Na dnie jurajskiego morza", 2011, litografia, 15x22, 250 PLN

Jarosław Kweclich "Kizior", 2006, litografia, 60x80, 450 PLN

Borys Michalik "Pejzaż", 2011, pastel, 50x60, 750 PLN

Jacek Sztuka "Languedoc", 2010, olej na tekturze, 22x34, 400 PLN

Marian Panek "Akt", 2011, pastel, 50x70, 250 PLN

Grzegorz Śmigielski "Riva", 2010, olej na płótnie, 27x40, 400 PLN

Adam Patrzyk "Nowy York", 2011, olej, 50x70, 4300 PLN

Janusz Oskar Knorowski "Brzoza", 2010, olej, 190x13, 900 PLN

Marta Frej "Leon", 2011, akryl + szpilki, 50x70, 300 PLN

Darek Pala "Chłopiec", 2005, olej na papierze, 70x90, 1550 PLN

Bogna Gniazdowska "Pianista", 2010, olej na płótnie, 20x20, 450 PLN

Mikołaj Kasprzyk "Tygrys", 2011, olej na płótnie, 34x58, 2150 PLN

Jacek Pałucha "Człowiek wrażliwy dzierga skarpetę dla głodujących w Afryce", 2011, olej na płótnie, 38x33, 1600 PLN

Marcin Pospieszalski "Partytura", 1995, 42x29.7, 1050 PLN

Roman Lonty "Pinar del Rio", 2011, pasel, 34.5x50, 900 PLN

Małgorzata Stępniak, Skuter, 2010, akryl na płótnie, 90x60, 1750 PLN

Jacek Łydżba "Szymon Szymon", 2009, emalia na papierze, 23x35, 400 PLN

Włodzimierz Kulej "Światło", 2011, technika własna, 30x40, 500 PLN

Piotr Dłubak "Malvolio", 2011, fotografia, 20x30, 200 PLN

Janusz Rafał Głowacki "Dziewczynka", 2011, olej na płótnie, 20x20, 850 PLN

Szymon Parafiniak "Wayne Shorter", 2009, 32x45, 400 PLN

Artur Przebindowski "Znaki - Urbino", 2011, akryl na płótnie, 24x30, 600 PLN

Edward Dwurnik "Lublin", 2009, olej na płótnie, 33x45, 2600 PLN